MB STUDIO - Svadobné štúdio Žilina

Potrebujete zabezpečiť kameramana, fotografa , či svadobné oznámenia ?

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.

Profesionálny Svadobný kameraman a fotograf


Ponúkam komplexné Video a Foto služby na rôzne slávnostné príležitosti ako sú Svadba, rodinné udalosti, stužková, krstiny , kultúrne a športové podujatia a pod.

Svadobný deň 
Jedinečný, Éterický, očakávaný Svadobný deň... 

Natáčaním a fotografovaním tohto Vášho veľkého dňa zachyťme spolu Vaše skutočné emócie a momenty. Dokonca i tie, ktoré si bežne neuvedomujete, že sa dejú okolo Vás. Vytvorme Váš neopakovateľný Svadobný príbeh pomocou filmu a fotografie.

Aby takýto krásny a prirodzený príbeh vznikol, je potrebné len potichu pozorovať, čo sa okolo Vás deje a zachytávať všetky nežné okamihy Svadobného dňa.Výstižný Svadobný film Vám dokáže vrátiť prežité emócie aj po rokoch. Dokáže potešiť, aj dojať k slzám...

Uchovajte si prosím svoje spomienky vo vysokom rozlíšení FULL HD a profesionálnom prevedení na nosičoch Blu-Ray, DVD,USB,CD diskoch , fotoknihách, fotoobrazov či fotoalbumoch.  Pracujeme s kvalitnou technikou FULL HD PANASONIC + Full frame NIKON . Kontaktujte nás prosím za informácie .

 

Dobrá príprava je základ úspechu  

Užite si Vašu svadbu, nie sa jej len zúčastnite. Má  to byť zábava pre Vás, aj pre nás. Chceme , aby ste Vašu svadbu prežili najlepšie ako sa dá. Naplánujte si podrobne svoj Svadobný deň.  

Super funguje i predsvadobné stretnutie približne mesiac pred svadbou. Budete mať možnosť spoznať spôsob našej práce a zistíte, že natáčanie i fotografovanie je zábava a nemusíte mať žiadne stresy.

Keď sa stretneme spolu vo Svadobný deň, stretneme sa už ako priatelia, nie cudzí ľudia. Ponúkame naše dlhoročné skúsenosti,vedomosti a kreativitu pre čo najlepší výsledok . Výborné ceny dohodou sú základom našej spolupráce.

Pracujeme hlavne na strednom Slovensku .

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.